27.2.2011 11:26:20

MOBILE TRADING

Od března 2010 spustila firma Goldstar Online Trading pro své klienty novu webovou stránku pro snadné a rychlé připojení k Mobile Trading. Mobile Trading Goldstar Online Trading - www.mtgot.com.


Vyberte si svůj typ účtu a zadejte své přístupové jméno do políčka Login a heslo do políčka Password a klikněte OK.


WinSignals. V prostředí Goldstar Mobile Trading můžete velmi efektivně využívat WinSignály pro své ziskové spekulace na burze s Akciemi, Komoditami a Měnovými páry. Na svůj mobilní telefon můžete příjmout svůj WinSignal a v podstatě jej ihned zadat na svůj účet na burze. Rychle, efektivně a ziskově.! Zjistěte si více informací.


Platforma v mobilním telefonu


Online platforma Goldstar umožňuje řízení obchodování z prostředí internetu. Vzhledem k miniaturizaci mnohých zařízení pro připojení na internet s ohledem na jejich technické parametry lze jistě tuto platformu používat i jako částečně mobilní. Přesto jsou situace, kdy Trader nemá k dispozici připojení k internetu a na svou Online obchodní platformu a chce zadat nebo změnit své obchodní pokyny na burzu. Pro tuto možnost byla vyvinuta Wap aplikace, která umožňuje přístup na Demo nebo Live účet prostřednictvím mobilního telefonu. Obchodování prostřednictvím mobilního telefonu jistě nemůžeme považovat za 100% náhradu klasického Online přístupu na burzu.


Tvůrce software bral ohledy na možnou sníženou rychlost mobilního připojení a nízký datový tok. Vznikla opravdu jednoduchá platforma určená pro horké situace, kdy trader nemá jiné možnosti přístupu k účtu. Nehledejte možnosti tvorby grafů, spíše se vžijte do situace šachisty hrající svou partii „naslepo“ bez šachovnice. Wap aplikace je vhodná zejména pro zadávání pokynů na burzu, řízení a monitorování obchodních pozic, realizaci změn nejrůznějších parametrů v obchodování. Pomocí této aplikace lze obchodování spustit, lze pozice uzavřít, lze změnit pokyny pro objednávky včetně příkazů Stop nebo Limit, lze tedy efektivně realizovat Management obchodních pozic. Wap aplikaci jistě nemůžeme doporučit pro identifikaci profitních obchodů s možností technické analýzy, displej mobilního telefonu je příliš malý na to, aby Trader mohl správně vyhodnotit veškeré okolnosti pro své obchodování. Pro vstup do obchodních pozic využívejte tuto platformu pouze tehdy, jste-li si svou situací jistí a máte-li jiným způsobem zpracovány své informační vstupy pro obchodování.


Návod na používání platformy Mobile Trading. Vyberte si svůj typ účtu a zadejte své přístupové jméno do políčka Login a heslo do políčka Password a klikněte OK.Zvolíte si typ účtu, který chcete otevřít, po potvrzení pak v další nabídce vyplníte Login a Heslo:Po stisku OK se dostanete do zjednodušené nabídky Vašeho účtu:Zajímají-li vás aktuální kurzy, nebo případný vstup do pozice, volíte, stejně jako v normální platformě, DEALER´S RATES. Nabídka všech aktiv však není zobrazena celá. K zobrazení dalších řádků volíte tlačítko NEXT. Nabídku nepotřebných aktiv možno skrýt: SETTINGS – navolení příkazů pro skrytí: hide…. a zpět do MAIN. Následně se zobrazí pouze ta aktiva, která jste neskryli. Opačný postup je navolení příkazu „show …“
Vstup do pozice – víte, že první hodnota v řádku je pokyn pro prodej, pravá hodnota pak pokyn pro nákup. Zvolíte svůj vstup:Zobrazí se nabídka s výběrem pro okamžitý vstup, nebo možností naplánování limitu nebo stopu pro vstup.Po zvolení vstupu si navolíte počet lotů. Při volbě vstupního limitu nebo stopu je postup obdobný. Pouze ještě zvolíte hodnotu pro vstup do obchodu. Potvrdíte „Submit“A následně se Vám zobrazí informace o zpracování příkazu.


Otevřené obchody jsou zobrazeny v tabulce OPEN POSITION. Jakákoliv operace s otevřenými obchody se provádí právě zde. Zvolíte si číslo obchodu…… a zobrazí se Vám detailní informace o této pozici s nabídkou okamžitého uzavření, zajišťování pozice nebo navolení Limitu a Stoploss.Chcete-li změnit již dříve navolenou hodnotu (ve výše uvedeném případě Limit), na tuto kliknete, zrušíte funkcí REMOVE ORDER a zadáte nově LIMIT. Tlačítkem „UP“ se dostanete o krok zpět, tlačítkem „MAIN“ do svého základního Menu. Tlačítko „REFRESH“ je pro aktualizaci dat.
ORDERS - všechny obchody s předvolbou buď vstupu do obchodní pozice nebo výstupu z ní. Předvolbu je opět možné zrušit stejným postupem jako rušení přes OPEN POSITIONS
ACCOUNTS - celkový přehled o stavu Vašeho účtu s možností vstupu k Open Positions Vašeho účtu.
SETTINGS – Nastavení, kde volíte časovou periodu pro obnovu dat, počet instrumentů zobrazených na jedné straně, atd.
LOGOUT – Regulérní výstup z Vašeho účtu.


Práce v prostředí této Wap aplikace není složitá, můžete si ji vyzkoušet a osvojit v rámci Demo obchodování na svém počítači. Je však dobré ještě jednou připomenout, že Wap aplikace v rámci mobilního obchodování nedokáže plnohodnotně nahradit prostředí klasické platformy Goldstar Online Tradingu a komfortního obchodování přes internet.