27.2.2011 11:26:26

KDO JSME

Vítáme Vás ve světě velkých financí!


Svět finančních a komoditních derivátů hýbe denně on-line světovou ekonomikou od Tokia po Wall Street. Biliony dolarů obtékají denně pavučinou Internetu zeměkouli přes uzlové body světových burz, bank a brokerských firem. Milióny obchodníků denně nakupují, prodávají, směňují a zajišťují, vydělávají a prodělávají…


Akcie, opce, futures komodity, měny na forexovém trhu, CFDs, forwardy, swapy, waranty… Dost! Skutečně jste na správných stránkách? Je to svět pro Vás? Vypadá to v úvodu náročně! Odvahu, zvládnete to, pokračujte.


Vypadá to složitě, je to poměrně složité. Zároveň si ale umí miliony obchodníků zjednodušit tuto problematiku pro sebe tak, aby mohli aktivně a ziskově obchodovat se svými oblíbenými deriváty s přiměřeným souborem znalostí a informací. A jistě to zvládnete i Vy!


Obchodujte s námi ziskově! Novinku Trading Signals tvoříme pro naše klienty již 6. měsíc s 90-100% úspěšností.


Zdarma Vám zašleme informace k obchodování, manuálu a seminářům, objednejte si je ZDE!


Zjistěte si informace o zaslání Online Trading Manuálu pro Vaše profitní Online obchodování ZDE!


Obchodování na finančních a komoditních trzích je podnikání


sofistikované, rychlé, s přesně definovanými pravidly a dostupné téměř pro každého.
To téměř - to je důležité. K podnikání na finančních trzích potřebujete minimální zázemí, přiměřený rizikový kapitál (určitě menší, než v jakémkoliv klasickém podnikání), ochotu pracovat s informacemi, vzdělávat se a … disciplínu, odhodlání a své důvody pro tento byznys. Vzdělávání a poskytování těch správných informací, které potřebujete, to je naše práce. S tím zbytkem se musíte vypořádat sami, ale poradíme Vám.


Náš úkol směrem k Vám je jasný. Předat Vám co nejvíce kvalitních informací, nástrojů, námětů a inspirací pro Vaše úspěšné fungování v obchodování na finančních a komoditních trzích. Tým našich zaměstnanců, spolupracovníků a partnerů, je připraven pomáhat Vám v oboru, který máme rádi. Sami aktivně obchodujeme! Pro nás se stal svět online byznysu tou pravou cestou k prosperitě, kterou Vám rádi budeme ukazovat.Obchodování na finančních a komoditních trzích je cesta pro odvážné.


Je to podnikání s minimálním kapitálem a s pravidly pro přísná řízení rizik. Je to jeden z mála byznysů, kde lze dosahovat fenomenálních zisků. Na tomto portále i v rámci vzdělávání Vám předáme informace o tom, jak obchodovat bezpečně a profitně. Jak udělat z tohoto byznysu spolehlivý zdroj zajímavých příjmů.

Jsme zde proto, abychom Vás vzdělávali, jak obchodovat s minimálním rizikem, nebudeme však za Vás postupovat Vaše rizika, ani za Vás dělat jakékoli rozhodování. Je to totiž Váš byznys, Váš život, je to Vaše rozhodování.


Obchodování na finančních a komoditních trzích je rizikové, je to podnikání a jako takové přeje připraveným. Není to hra, ani stroj na peníze. Vyžaduje odhodlání, vytrvalost, ochotu se vzdělávat a hlavně disciplínu. Nakonec, jako každé podnikání.


Svět finančních a komoditních derivátů je svět velkých peněz.Může být i Vaším světem. Můžete toho pro sebe udělat mnoho, abyste trochu těchto peněz zaparkovali na svých účtech.Vaše peníze, Vaše rizika, Vaše zisky i ztráty, Vaše odhodlání, vytrvalost, odvaha a disciplína - to jste Vy!Informace, vzdělávání, prostředky, poslání pomáhat, servis, rada povzbuzení - to jsme My.Jsme tady pro Vaši příležitost. Vítáme Vás ve světě příležitostí a rovných šancí pro všechny účastníky.

Vzdělávejte se, zhodnoťte své šance a jděte do toho. Radou, vzděláváním a informacemi Vám rádi pomůžeme. Ale …
Zajisté jste si povšimli, že jsme v textu 3x použili slovo disciplína. To je skutečně důležité. Podnikání na finančních a komoditních trzích je podnikání, nikoliv hra pro gamblery. Proto, necítíte-li v sobě dostatek morálně volních vlastností pro poctivé, dynamické a disciplinované podnikání, zapomeňte na to! Berte tyto stránky pouze jako informace, že tento byznys existuje a vraťte se ke svému zaměstnavateli, na pracovní úřad, nebo k prodávání aut či rohlíků. To jsou sice činnosti, kde moc nevyděláte, ale také nic neriskujete. A tu disciplínu potřebujete tak v rámci zákoníku práce a podobných nesmyslů.


Disciplína pro komoditní obchodníky je jejich hlavní pracovní nástroj.


Možná nejdůležitější. Zdá se Vám to tvrdé? Je to tvrdé, proto tento byznys přeje pouze připraveným. Uvedené malé extempore v textu Vás určitě nemá v úmyslu odradit od tohoto skvělého byznysu. Pouze chceme, abyste zvážili svá rizika a svůj osobnostní profil. Chceme, abyste na komoditních trzích peníze vydělávali, nikoliv ztráceli. Proto Vám to zde sdělujeme na rovinu. Je to náš úkol. My zde víme, že my i miliony dalších máme v těchto věcech jasno. Obchodování na finančních a komoditních trzích je i náš byznys. My ho máme rádi. Pochopili jsme, že na rozdíl od klasického podnikání, zde máme daleko lepší možnosti pro řízení svých aktiv, peněz a rizik.


Je to podnikání bez hranic teritoriálních, kulturních a i časových.


Obchodní účet můžeme za rok zhodnotit o 100% ale i o 300% nebo 1000% ! Je to byznys nezávislý na vládě, ekonomice, legislativě, neplatičích. Pro tento byznys nepotřebujeme zaměstnance, šéfy, dodavatele, odběratele, stroje, auta, sklady … Pouze nakupujeme a prodáváme. Nebo naopak, prodáváme a nakupujeme.


Je to skutečná svoboda a při troše disciplíny i finanční nezávislost.

Máte-li k dispozici jakýkoliv rizikový kapitál, bez obav tento byznys vyzkoušejte. Rizikový kapitál je takový, o který si můžete dovolit přijít, aniž by Vám to ublížilo. Nejsou to Vaše poslední peníze, železné úspory ani úvěr v bance! Je to takový kapitál, který můžete použít pro podnikání. A nezapomeňte, každé podnikání je rizikové, nejen toto! Máte-li k dispozici rizikový kapitál, chuť a odhodlání jej rozmnožovat sofistikovaným obchodním systémem, který není dosažitelný klasickým podnikáním, jste-li ochotni se vzdělávat a podnikat disciplinovaně, potom jste zde správně!Zkuste to, my Vám rádi pomůžeme


Je to Vaše možná cesta k prosperitě, Vaše příležitost


Na této cestě Vám budeme pomáhat, to je pro Vás hlavní informace o tom, KDO JSME