27.2.2011 11:26:10

JAK ZAČÍT ONLINE OBCHODOVÁNÍ

Jak začít obchodovat

Online obchodování finančních instrumentů CFDs a Forex burzy na Akcie a Komodity a měnové páry umožňuje účastníkům realizovat zajímavé ziskové příležitosti. Toto podnikání je obecně považováno za rizikové. Pro dobře připravené a věci znalé účastníky představuje velmi zajímavé příležitosti pro realizaci zisků. Obchodování na finančních trzích přináší vysoké zisky profesionálům a totální ztráty naivním, věci neznalým amatérům nebo hráčům. Problematiku a různé aspekty, které by měl začínající trader zvládnout, jsou různé velmi individuální a jsou závislé na znalostech, zkušenostech a osobnostním profilu potenciálního obchodníka.

Pro začínající můžeme zcela jistě doporučit následující postup. Prostudujte si dostupné informace zdarma z tohoto webu i jiných webů. Absolvujte svou „školu Online obchodování“, Semináře, kurzy, konzultace. Učte se tomuto byznysu na Demo účtech formou Profesionálního Demo Tradingu s pochopením aspektů tohoto obchodování, rizik, řízení účtů, znalostí rozdílů mezi Demo a Live obchodováním. Vyzkoušejte si s přiměřeně velkým rizikovým kapitálem (5 – 10 tis. USD) své účinkování na Live Mini účtech. Pochopte, jak fungují trhy, burza, vaše emoce. Naučte se řídit svá rizika a obchodujte dle Zásad pro profitní a bezpečné obchodování. Máte-li dostatečně velký rizikový kapitál, klidně zkuste Standardní Live účty, ale vždy obchodujte přiměřeně a bezpečně. Vyměňujte si zkušenosti s jinými tradery, ale nenechejte se ovlivňovat jejich myšlením a postupy. Online obchodování je velmi individuální byznys a ziskové dlouhodobě profitní strategie jsou vždy odrazem osobnostního profilu tradera. Připusťte si i neúspěchy, možné ztráty.


WinSignals. Pro své své ziskové spekulace na burze s Akciemi, Komoditami a Měnovými páry můžete velmi efektivně využívat WinSignály. WinSignals je služba, v rámci které naše klienty upozorníme formou SMS, e-mailu a Skype ve chvíli, kdy identifikujeme na online trzích dostatečně profitní a zároveň bezpečnou možnost obchodu. Zjistěte si více informací a prostudujte si skvělé výsledky..!


Tento byznys může fungovat i Vám


Když to nezkusíte, nikdy nebudete vědět, zda tento byznys může fungovat i pro Vás. Když se Vám bude v úvodu obchodování velmi dařit, buďte opatrní. Znáte přísloví „první vyhrání z kapsy vyhání…“ Neriskujte a nezvyšujte rizika, neměňte úspěšné strategie. Bude-li Váš začátek špatný, musíte být emočně odolní nést i neúspěchy. Mnoho úspěšných traderů potvrzuje fakt, že cesta za dlouhodobým úspěchem je trnitá a i jejich začátky byly složité. Proto si dejte šanci i pro druhý a další pokus… Bude-li Vám tento byznys fungovat ve Váš prospěch, dáte si šanci k prosperitě a finanční svobodě. Budete-li zbytečně riskovat nebo dělat na burze nekvalifikované postupy z neznalosti a hloupě se připravovat o peníze, bude Vás to mrzet v budoucnu, proděláte-li své peníze dříve, než se tento byznys naučíte. Proto buďte opatrní a uvážliví! Tento byznys stojí za to, abyste se jej naučili dělat profitně a bezpečně. Neživte trhy, chtějte, aby ony živily Vás. Obchodování na burze je kapitalismus, tvrdý a neúprosný. Jde zde o peníze. Není to charita ani ústav sociálního zabezpečení. Je to stroj na peníze pro schopné jedince, kteří rozumí tomu, jak tento stroj funguje. Věříme, že zvážíte zodpovědně své možnosti i svůj postup, jak začít… Přejeme Vám upřímně mnoho úspěchů!


Proces učení je pro každého individuální. Někdo je schopen úspěšně začít s Live obchodováním za 1-3 měsíce, jiný po roce. Zajistěte si kvalitní vzdělávání a informační servis od společnosti Ardeus Online ve Vaší cestě za prosperitou Online obchodováním!