27.2.2011 11:26:13

PROFITNÍ A BEZPEČNÝ TRADING

Podnikání a Trading na burze


Online obchodování a Trading na burze je podnikání a jako takové představuje riziko ztráty peněz. V jakémkoliv podnikání nelze očekávat zisky bez akceptace rizika. Nechcete-li riskovat, nechejte peníze uloženy v bance a nepodnikejte vůbec. Samozřejmě nebudete vydělávat (mimo to, co dnes máte jisté ze svého zaměstnání(?)). Tvrdíme, a rádi Vás o tom přesvědčíme, že Online obchodování může být bezpečnější a jistější, než klasické podnikání. Svá rizika můžete řídit a ovlivňovat. Sami určíte akceptaci své ztráty jako svého nákladu v tomto podnikání vůči zisku, který zde máte možnost maximalizovat. Začnete-li s kýmkoliv obchodovat, prostudujte si vždy Prohlášení o riziku, kterým se brokeři a provozovatelé zbavují odpovědnosti za Vaše případné ztráty. Je to totiž Váše podnikání, Vaše rozhodování, Vaše ztráty, ale i Vaše zisky. A o ty se zde nemusíte s nikým dělit! Někteří brokeři Vás upozorní, že v případě neodborného postupu mohou být Vaše ztráty z Online podnikání neomezené a budou po Vás žádat finanční prostředky na dorovnání Vašich účtů z probíhajících ztrátových obchodů (margin call). Nedopusťte takovou situaci. Naučte se obchodovat bezpečně, s minimálním rizikem. Na CFDs a Forex burze můžete obchodovat s rizikem omezeným (Online obchodování s.r.o.), kde nemohou Vaše ztráty převýšit hodnotu Vašeho účtu. Budete-li se držet námi doporučené strategie, své zisky pravidelně vybírat a dodržovat pravidla bezpečného Money Managementu, slovo „riziko“ se Vás nemusí zásadním způsobem dotýkat.


My spekulujeme ziskově a bezpečně, přidejte se k nám..!


Jistě uznáte, že kvalitní informace jsou naprostou nutností pro úspěšný start v jakémkoli byznyse. Nejlepší způsob, jak se svůj byznys naučit, je učit se od profesinálů. My máme za sebou téměř 6-ti letou tradici ve vzdělávání, 8 let praxe Live Tradingu, úspěšný start špičkového produktu WinSignals s více než 95% úspěšností. V současném období dosahují naši Klienti s WinSignals zhodnocování svých účtů 15-25 % měsíčně. To stojí za hřích..! Naše výsledky jsou poctivé a jsou výsledkem WinSignálů a chytrého Riskmanagementu.


Prostudujte si skvělé výsledky WinSignals. Dlouhodobě 95% úspěšnost!


Naše WinSignals mají vysokou finanční účinnost pro chytré, disciplinované a odhodlané lidi! Patříte k nim? Nečekejte déle na svou příležitost! Začněte spekulovat na burze s našimi WinSignals a Win Risk Managementem. Pokud se budete disciplinovaně držet našich pokynů, budete na burze vydělávat spolu s námi. Zjistěte si Více informací o WinSignals.
Zásady profitního a bezpečného obchodování na burze


Na Semináři IV., společnosti Ardeus, který je určen pro věci znalé obchodníky, kteří již mají své zkušenosti z trhů, jsou probírány Zásady pro profitní a bezpečné obchodování. Součásti Semináře IV. jsou posbírané zkušenosti úspěšných i méně úspěšných obchodníků. Na těchto Seminářích se seznámíte z mnoha zkušenosmi z trhů, které jsou neocenitelnou pokladnicí obchodních moudrostí, které jsou úspěšně používány pro účely bezpečného a zejména profitního obchodování, přednášející se rádi s těmito zkušenostmi podělí s Vámi, Vážnými zájemci o teto podnikání. Pokud existuje Svatý Grál v Online obchodování, pak není v zázračných systémech technické analýzy, kupování tipů pro obchodování od amatérů, v systémech pro automatické obchodování, … My jsme jej nalezli ve svých zkušenostech, v hlavách účastníků těchto dravých a dynamických trhů. Na těchto Seminářích vzniklo Desatero zásad pro profitní a bezpečné obchodování. Když jej dodržujeme, vyděláváme peníze. Když jej porušíme, o peníze přicházíme, porušení pravidel se trestá. Lektoři Vám rádi ukáží výsledky svého podnikání v podmínkách reálných trhů. V tomto ohledu je Ardeus asi jediná firma v ČR, která nemá problém prezentovat výsledky úspěšných traderů (lektorů) z Online obchodování. Chtějte totéž, účastníte-li se školení nebo příjmu informací od firem, či jednotlivců, kteří se živí pouze prodejem vzdělávacích produktů, rádoby systémů pro obchodování, papouškováním zásad jiných úspěšných traderů… Chtějte vidět jejich práci, jejich výsledky, než jim uvěříte!

Desatero zásad pro profitní a bezpečné obchodování je součástí i doporučovaného Online Trading Manuálu. Účast na Seminářích Vám dává možnost poznat podníkání a Trading na burze, kolegy obchodníky, poslechnout si osobní zkušenosti, příklady z praxe. Jaká témata řeší Desatero pro profitní a bezpečné obchodování? Zde jsou:

1. Znalost principů Online obchodování
2. Znalost trhů a výběr aktiv
3. Risk Management
4. Situační analýza a plánování obchodů
5. Ziskové obchodování v souladu s cenovými trendy
6. Management obchodní pozice
7. Rozhodovací procesy
8. Money Management
9. Management osobnosti Tradera
10. Bezpečné a profitní obchodování

Zajímají Vás sladká tajemství úspěšných obchodníků? Zúčastněte se Vzdělávání, Seminářů a dalších aktivit společnosti Ardeus Pořiďte si svůj Online Trading Manuál.

Pro začínající přesto zdarma přidáváme pár rad pro bezpečné obchodování. Jsou zveřejněny na webu www.penezovod.cz. Prostudujte si je!